מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולים לחלונות הזזה

לא מספיק בדלת כניסה משוריינת, חשוב שכול החלונות הזזה בבית יהיו נעולים בזמן שאנחנו שוהים מחוץ לבית או ישנים, ועבור זה יש היום בשוק המנעולים מגוון של סוגי מנעולים לחלונות הזזה. לא תמיד צריך להזעיק מנעולן להתקנת מנעולי חלונות וניתן גם לרכוש מנעול אצל מנעולן מקצועי ולהתקין לבד בהתאם להוראות.

מנעול לחלון הזזה


במאמר להלן נרחיב אודות סוגי המנעולים והאביזרים הבטיחותיים ביותר עבור חלונות הזזה.

אל פורץ נעילת בטחון

מדובר במנעול שמגביר את הביטחון בכול עת שאנחנו בבית או מחוצה לו. מהיר להתקנה. מנגנון סגירה ופתיחה קלים. נועל את כול חלקי החלונות ומותיר את המסגרת במקום שקוף ואלגנטי במראה. עמיד לשנים ארוכות מותקן על ידי סרט דבק עם אחיזה שמדמה ריתוך.

מגבילון מסילה U4

בעל ראש נעילה שנשלף למניעה של כניסה של ילדים או פורצים. מאפשר קיבוע של יחידות החלון, מנגנון פתיחה וסיגרה מהיר, נועל את ששני חלקי החלון, מיוצר מפלסטיק קשיח כשהמנגנון ממתכת, עמיד לאורך שנים, נחשב לבטוח במיוחד.

מנעול חלונות סופר ביונט

מנעול שהוא נחשב לאיכותי מאוד ומאסיבי במשקל, מתאים לכול סוג של חלון לרבות חלונות הזזה, מקבע את החלון על ידי פין נעילה ומונע בכך פתיחה. מגיע כסט עם ברגים ואביזרים והוראות של התקנה, נחשב לבטוח במיוחד.

מנעול חלונות סופר ביונט רב שימושי

כמו הקודם רק שהוא מנעול שמתאים גם לדלתות הזזה כמו במרפסת או בגינה וגם לחלונות הזזה. הוא מקבע את החלונות על ידי פין ומונע פתיחה, מגיע בסט עם כול האביזרים, כולל המפתחות והוראות התקנה.

מנעול בלגי לחלונות הזזה

מנעול קלאסי שמאפשר נעילה של דלתות ובעיקר חלונות הזזה, מגיע בשתי אופציות רוחב, בהתאם לחלון שלכם: 3 ס"מ  ו 5.5 ס"מ.

למידע נוסף אודות מנעולן

צור קשר