מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מהו מנעול mt5?

מנעול mt5, הוא אחד המנעולים הפופולריים והחזקים ביותר שקיימים בשוק והוא של חברת מולטילוק המוכרת בפני המונים כחברה המספקת מנעולים איכותיים וחזקים. כאשר מדברים על דלת הכניסה של הבית, נראה כי אנשים רבים רוצים את הטוב ביותר, הרי למנעול יש משקל כבד בכל הקשור לבטיחות דיירי הבית ובכלל ככל שהמנעול חזק יותר, כך הסיכוי נמוך יותר שיתבצע פריצה לביתכם. 
מנעול mt5

איך זה עובד ולמה מנעול mt5 כל כך פופולרי?

כל בעל דירה או בעל עסק מכיר מקרוב את החשש מפני פריצה, הרי לצערנו יש לא מעט מקרי פריצה בישראל וודאי לא תרצו כי פורץ יפרוץ לביתכם או לעסק שלכם ויבזוז מכל הבא ליד. לכן, אנו בוחרים להתקין אמצעי הגנה שונים על מנת להרגיש בטוחים, אם זה מצלמות אבטחה, חיבור למוקד חירום, אזעקות, מנעולים איכותיים, דלת חזקה ומאסיבית ועוד אמצעי מיגון שונים. כיום, ניתן למצוא סוגים שונים של מנעולים אבל נראה כי מנעול mt5 נחשב לאיכותי ביותר בשוק.

בשונה מדגמים אחרים כאשר מדובר על מנעול mt5, מדובר על מנעול חזק אשר מגיע עם מפתח חכם בעל שני צדדים כאשר מכל צד מותקנים פינים טלסקופיים שהם כוללים אפשרויות נעילה רבות המתאימות לדלתות שונות, אם זה לפתח הבית, ליציאה אחריות, למחסן, לעסקים, חנויות, משרדים ועוד.

בנוסף לכך, מנעולים וצילינדרים מבית חברת מוליטלוק ובעיקר דגם זה, נחשב לפטנט חדש המגיע עם לא פחות מ- שלושה מערכות נעילה וזאת הסיבה שניתן להתקין את מנעול זה במקומות רבים. 

שכפול מפתח של מנעול mt5

בחירה במנעול זה היא הנכונה ביותר מכל הבחינות, וזאת מכיוון  שישנו כרטיס שכפול מגנטי מיוחד שרק דרכו ניתן לשכפל מפתחות נוספים בעת הצורך וללא כרטיס זה לא ניתן לשכפל כלל וכלל מפתח, מה שמראה על ביטחון רב, כך אף אדם לא יוכל לשכפל את המפתח ללא ידיעתכם.

המשמעות לכך היא העובדה שכאשר אנו משאירים את המפתח בידי אדם זר, הוא לא יוכל לשכפל את המפתח של ביתכם, אלא הוא צריך לגשת למנעולן מקצועי אשר ברשותו מכונה שיודעת לקרוא את הכרטיס וליצור שכפול נוסף של המפתח.

צור קשר