מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מהו מנעול חבוי ומה השימוש בו

המנעול הוא אחד המתקנים הקטנים ביותר שיש, אך הוא החשוב ביותר. ביחס לגודל פר החשיבות, אפשר לומר שהוא מנצח בגדול כאשר הוא זה ששומר עליכם ונותן לכם תחושת בטיחות גם כשאתם בבית וגם כשאתם רחוקים ממנו קילומטרים רבים. מהו מנעול חבוי ובמה הוא שונה ממנעול רגיל?
 


מה זה מנעול חבוי?

כדי להבין טוב יותר מהו מנעול חבוי אפשר להחליף את המילה חבוי במילה סמוי, וכך הכול יהיה מובן יותר. מנעול חבוי הוא למעשה מנעול נסתר, מנעול שלעתים לא רואים כלל, אך בחלק מהמצב הוא פשוט משמש כמנעול נוח יותר, כזה שלא מצריך מכם בסיבוב צילינדר למען נעילתו יש כל מיני סוגים של מנעולים חבויים כאשר מנעול מוסמך כבר יידע להמליץ על מה שמתאים לכם, גם מבחינת סוג המנעול שיהיה הכי טוב עבור השימוש שלכם וגם מבחינת הדגמים השונים לפי היצרנים בתחום. המנעולים החבויים המוכרים ביותר הם מהחלונות ומדלתות פנים אך הם מתאימים גם לדלת כניסה.


מה היתרונות בהתקנת מנעול חבוי?

  • מנעול חבוי אסתטי יותר. זה יכול להישמע לכם כמו יתרון קטן למדי אך למעשה זהו יתרון גדול ומשמעותי. מנעול חבוי מתאפיין בעיצוב עדין יותר ואם מדובר על חלון או דלת פנים כלשהי, השינוי הקטן יוצר הבדל גדול. המראה של החלון יהיה חלק במיוחד כי המנעול לא יהרוס את המרקם החלק בצבע האחיד.
     
  • פריצת מנעול חבוי יכולה להיראות לכם מסובכת למדי אך אין באמת סיבה שתזדקקו לפריצת מנעולים סוג זה. מנעולים אלו לא רק בטוחים מאוד, בעיקר אם מדובר על חלון כאשר אז המנעול יהיה ממוקם בחלקו הפנימי, אלא עמידים ואמינים מאוד. מנעול מוסמך יכול להתקין את המנעול והפעם הבאה שתזדקקו לו לתיקון כלשהו תהיה רחוקה מאוד.

איפה מתקינים מנעולים חבויים?

מנעול חבוי יכול להיות מותקן בשלל מקומות כאשר המקום הנפוץ ביותר הם החלונות. למעשה, ככל הנראה לא תצטרכו להתקין את המנעול החבוי בחלון בעצמכם והוא יגיע בילט אין עם החלון, כאשר המנעולים החבויים הפכו להיות דבר בסיסי ביותר עבור כל יצרן חלונות. המנעול החבוי למעשה נמצא בתוך מבנה החלון והוא נסגר בטריקה ונפתח במשיכה קלה, וכך אתם מרוויחים נוחות ובטיחות יחדיו. בנוסף, ניתן לראות מנעולים חבויים בדלתות פנים, כגון דלתות לחדר שינה, דלתות למקלחת ולשירותים וכן הלאה. כמו כן יש דלתות כניסה שנסגרות בטריקה עם מנעול חבוי חזק ובטוח, דלתות לעסקים וכן הלאה.

ראה גם: סוגי מנעולים נוספים | מנעולן מוסמך
 

צור קשר