מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

הגנה מפני פריצות לבית

כיצד נוכל להגן על הבית מפריצות?

פריצות והתפרצויות לבתים הפכה למכת מדינה בשני העשורים האחרונים. יכולות הפריצה והתרופפות המיגון בבתים רבים הופכים את תופעת הפריצות לשכיחה יותר ויותר.

אז איך נשמור על הבית שלנו ונמגן אותו באופן אפקטיבי בפני פריצות?

איבדתם את המפתח - רצוי להחליף אותו בהקדם האפשרי

במקרים רבים פריצות לבתים מתרחשות בצורות אשר אינן אקראיות, פורצים מקצועיים מבצעים מעקבים ומערבים על ביתי ובודקים במקרים רבים את כדאיות הפריצה. התפרצויות לבתים מתרחשות בדרך כלל בשעות היום כאשר כולם עוד בעבודה ולעיתים אפילו על ידי אנשים מוכרים.

איבדתם את המפתח? אל תחשבו פעמיים יכול להיות שהפלתם את המפתח מהכיס מבלי לשים לב ואותו פורץ עקב אחריכם עד הבית, עד ששמתם לב שהמפתח אבד לכם הפורץ כבר יודע את כתובתכם ויוכל לחדור אל הבית מבלי לבצע פריצה. פריצות לבתים ופעולות של פריצה לדירות מתרחשות באופן זה במקרים רבים. על כן, חשוב להחליף את הצילינדר והמפתחות לפני שהפורץ ייכנס אל הבית וירוקן אותו מתכולתו ואפילו ינעל מאחוריו את הדלת לאחר ביצוע המעשה.

החלפת צילינדר תעלה לכם הרבה פחות מאשר ניקוי הבית מחפצים יקריי ערך במקרים של כניסת משיגי גבול והחלפת צילינדר כזה יכול לבצע אבי המנעולן ממיתר.

 

אתגר את הפורץ - התקנת צילינדר ממוגן שכפול

פריצות לדירות מתרחשות במקרים רבים בהם הדיירים אינם בבית. יחד עם זאת דעו לכם שהאינטרס של הפורץ הוא לעשות את העבודה בצורה כמה שיותר נקייה ומהירה. דלת עליה מותקן צילינדר מונע שכפול יקשה על הפורץ לבצע מעשה פריצה. הצילינדרים הקלאסיים כבר מוכרים לפורצים ואינם מהווים עבור אתגר.

צילינדר ממוגן שכפול יהפוך לקשה יותר לפריצות. פריצות לבתים מתרחשות גם על ידי שכפול הצילינדר ומאפשר הרכבת מפתח מותאם , צילינדר מונע שכפול או העתקה על ידי חומרים הנמצאים בדרך כלל אצל פורצים כמו העתקה ויזואלית ו/או העתקת אינטראקטיב.

מאחר שפורצים יחפשו פריצות לדירות באופן קל יותר הם יעברו לדלת הבאה עליה לא קיים צילינדר כזה. רוצים למנוע פריצות לדירה? פריצות לבית הפכו לעניין שבשגרה אצלכם בשכונה, התקינו צילינדר מונע שכפול על דלת כניסה מעוצבת של ביתכם ותוכלו לצאת מהבית ברגיעה.

 

מפתח מובנה – למה כן ולמה לא?

בעלי דירות רבים מתקינים על הצד הפנימי של הדלת מפתח מובנה, יחד עם הנוחות המאפיינת את היתרון המשמעותי של המפתח הזה קיים חיסרון משמעותי של שחיקת הצילינדר וקלות פריצה לבית  כתוצאה משחיקה הצילינדר. פריצות לבתים ניתן למנוע על ידי העדפת צילינדר רגיל על מפתח מובנה.

פריצות לבתים ופריצות לדירות ניתן למנוע בכמה צעדים אשר יקשו על הפורץ וכפי שציינו מעלה יגרמו לו להעדיף טרף קל יותר, חשוב מאוד שאתם לא תהיו אותו קורבן. שימו לב- חשיבות מניעת שחיקת הצילינדר ובדיקתו מתקופה לתקופה, מקשה על פריצות לבתים. אפשרויות מיגון איכותיות יקטינו את סיכוי פריצה לבית שלכם.

לפרטים נוספים על שירותי מנעולן מקצועי

צור קשר