מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

כיצד מוצאים מנעולן מוסמך באינטרנט

בין אם אתם צריכים לקרוא למנעול מוסמך כדי שיבדוק את תקינות המנעולים בביתכם, ובין אם אתם צריכים לבחור מנעול ברגעים הכי לא נוחים כמו למשל באמצע הלילה כאשר בן משפחה לא יכול להיכנס לבית כי המנעול נתקע, צריך לבחור אותו בצורה נכונה ונבונה. איך עושים את זה?

איך מוצאים מנעולנים?

עוד לפני שנדבר על הדרך שבה תצטרכו לבחור את המנעול הכי מתאים מבין רשימת מנעולנים ארוכה שתעמוד לפניכם, צריך להבין איך בכלל אפשר להשיג את הרשימה הזו, כי זה לא דבר מובן מאליו. יכול להיות שלמי שרגיל לנהל משק בית כבר שנים רבות, המשימה הזו תיראה פשוטה מאוד ממש כמו הזמנת חשמלאי או טכנאי דודי שמש, אך למי שמעולם לא הזמין בעל מקצוע לביתו ובטח לא מנעולן, זו יכולה להיות משימה מתקילה. אפשר כמובן להיעזר במגנטים שאולי הודבקו לתיבות הדואר שלכם במרוצת השנים, אך מוטב להיעזר בהמלצות מחברים או מחיפוש מהיר בגוגל.

מנעול טוב הוא מנעולן זמין

  • חיפוש קצר בגוגל יכול לעזור לכם למצוא מנעולנים רבים שזמינים להעניק לכם שירות מיידי ואפילו חיפוש בפייסבוק ותשאול חברים יכול לעזור לכם. עם זאת, בחירת מנעול צריכה להתבצע לפי מספר פרמטרים חשובים ואחד מהבסיסיים ביותר, זה שאולי תוכלו לשכוח, הוא המיקום שלו.
     
  • מנעולן מוסמך או לא, אם הוא לא יהיה קרוב לאזור מגורכם הוא לא יהיה בחירה טובה. יש לכך שתי סיבות: הסיבה הראשונה היא כלכלית, הרי חלק מהמחיר שתצטרכו לשלם כחלק מעלות הקריאה שלו בנויה מהמרחק שהוא צריך לעבור. שנית, מנעול מוסמך שגר באזור מגורכם יגיע מהר יותר.
     
  • בכל מקרה חשוב מאוד לבדוק מול המנעולן מתי הוא מגיע. בין אם מדובר על שעות היום או על שעה מאוחרת בלילה, ללא קשר למחיר שתצטרכו לשלם בגין התעריף המשתנה, חיפוש מנעול באינטרנט חייב להתחיל בשאלה החשובה מכול: "תוך כמה זמן תוכל להגיע?".

דגשים חשובים נוספים לבחירת מנעולן

מבין כל הדגשים בבחירה של פורץ מנעולים למקרי חירום, זה בוודאי החשוב מכול, אך כיצד לבחור מנעול בשעת שגרה? האם משנה לנו תוך כמה זמן הוא יגיע? כמובן שמנעולן שמגיע במהירות ובאופן מיידי יהיה בחירה נוחה יותר אך יש לשים לב לעוד כמה פרמטרים. למשל, חשוב לבחון את האמינות שלו כאשר את העניין הזה תוכלו לברר לפי כמה שיטות, כמו למשל ההמלצות שיש עליו באינטרנט, התעודה שהוא יציג בעיניכם לפי דרישה שלכם, האחריות שאליה הוא מתחייב כבר מהשיחה הראשונית וכמובן הרושם הראשוני שהוא יוצר בעיניכם.

צור קשר