מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

כיוון דלתות ברמה הגבוהה ביותר

כיוון דלתות

לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו גוררים את דלת הכניסה ומגלים סימנים של שחיקה על הרצפה כתוצאה מכך. דבר זה קורה בעיקר בדלתות ישנות והוא נובע כתוצאה משקיעה של הדלת עד לכדי מצב שהיא משפשפת את הרצפה ומשאירה אחריה סימנים. במקרים שמדובר ברצפת פרקט, אז הסימנים יכולים גם להוביל לנזק משמעותי שידרוש החלפה של הפרקט באזור זה.

כיוון דלת על ידי המכשור המתקדם ביותר

על מנת להימנע ממצב זה, יש לבצע כיוון דלתות, או במילים מקצועיות יותר, כיוון צירים. מאחר ומה שבעצם שוקע אלו צירי הדלת, הרי שיש לכוון אותם, כך שהם ישקעו. לשם כך נדרש הגבה מסוימת של הצירים, באמצעות דיסקיות אשר מוסיפות עוד מספר מילימטרים לדלת. בצורה כזו, אנחנו יכולים להימנע מגרירה של הדלת על פני הרצפה וכן משחיקתה.

בשביל לבצע כיוון דלתות, יש להזמין איש מקצוע שמתמחה בכך. פורץ מנעולים מקצועי ומוסמך, יודע בדרך כלל כיצד לבצע זאת באופן מקצועי והוא גם ידע כיצד להתאים את המנעול לגובה החדש של הדלת. צריך לציין שלא פעם במקרה של שקיעת הדלת, הרי שאנחנו עלולים לגלות שגם אזור הנעילה שוקע (סביר להניח שהפינים אשר נועלים את הדלת בתחתית שלה שקעו גם כן), וכן שיש שחיקה גם באזור זה. מכאן שייתכן מאוד, שנצטרך לבצע תיקון או אפילו החלפה של המנעול.

כיוון הדלתות צריך להתבצע, כאמור, על ידי איש מקצוע, אך חשוב לא פחות, הוא צריך להתבצע באופן כזה, שיתאים למבנה הדלת, כלומר, לא סביר שנבצע את התיקון מבלי שהדלת תעמוד באופן מתאים לגודל הפתח ולאזור הנעילה.

כיצד מזמינים פורץ מנעולים מקצועי לכיוון דלתות

לשמחתנו, יש לנו אפשרות לקבל את כל המידע והכלים, הן על כיוון דלתות והן על פורץ מנעולים שמתמחה בכך, דרך האינטרנט.

דוגמא טובה לאיש מקצוע שכזה הוא אבישי כהן, מנעולן בבאר שבע ובכל אזור הדרום. אבישי ישמח לעמוד לרשותכם, לכוון עבורכם את הדלת ולמנוע בכך את המשך השקיעה והשחיקה שלה. אתם מוזמנים לפנות אל אבישי בטלפון או דרך האתר והוא ייענה לכם בהקדם. 

צור קשר