מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

טכנולוגיות חדישות לנעילת הבית מפני פריצות

סוגייה שמטרידה כל אדם, היא הצורך להגן על ביתו מפני פריצות ו/או חדירה של אנשים זרים אל המרחב הפרטי. פורצים לא בוחלים בבתים אליהם הם חודרים וזאת במטרה לצאת עם שלל כמה שיותר גבוה. אין ספק כי פורץ יעדיף בתים גדולים ומרשימים על פני מבנים בשכונות מצוקה, אך כך או אחרת, מתבצעות פריצות רבות למבנים, הן בפריפריה והן למבנים באזורים יוקרתיים יותר. פריצת דלתות היא אפשרות נגישה ובטח למי שמכיר את סוגי המנעולים השונים ואופן פריצתם. חשוב לקחת בחשבון כי, פורצים רכשו לעצמם ניסיון רב בפריצות מנעולים, כך שסביר שהם ידעו כיצד לפרוץ גם את המנעול שלכם.

סוגי נעילות ומנעולים

מנעולן מקצועי ומנוסה, משכיל ללמוד ולהכיר את כל סוגי המנעולים והנעילות, כך שהוא יודע להגיש עזרה בזמן אמת. בעידן הנוכחי קיימים סוגים מתקדמים של מנעולים כך שהפריצה הופכת למורכבת ומסובכת יותר ובין היתר: מנעול ביומטרי ומנעול צילינדר.

  • מנעול ביומטרי מיוצר בשילוב מנגנון סריקת טביעת האצבע של בעלי הבית. הסריקה מתבצעת מבעוד מועד ורק בעלי הבית, הם אלו שיוכלו לפתוח את דלת הבית. המחשבה המקדימה היא שהמנעול הביומטרי יספק לבני הבית ביטחון גבוה, אך הלכה למעשה, מנעול ביומטרי פחות בטוח כשמדובר בדלת כניסה וביחס ליתר המנעולים הנמכרים בשוק.
  • מנעול צילינדר הוא מנעול חזק שקשה עד מאוד לפרוץ ועל כן מנעול זה מתאים לדלת כניסה. פורץ מנעולן מוסמך בהחלט יצליח לפרוץ את הדלת במידת הצורך, אך המשימה אינה פשוטה ולא כל אדם יצליח לפתוח את הדלת ובטח לא פורצים חובבים. כדי לשכפל מפתח, יש להציג כרטיס חכם מה שהופך את הפריצה למורכבת יותר. פריצת מנעולים כאשר מותקן מנעול צילינדר היא אינה פשוטה ועל כן א אתם רוצים להגן על ביתכם, קחו בחשבון החלפת מנעול בדלת למנעולי צילינדר.

היה ואתם מתלבטים באשר למנעול אותו כדאי לכם להתקין בדלת ביתכם, קחו בחשבון את מנעול הצילינדר בעל הכרטיס החכם, הוא שיצליח לשמור עבורכם על מרחב פרטי ובטוח, נטול פריצות.

צור קשר