מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

טיפים לבחירת מנעולן

לשירותיו של מנעולן נצטרך במגוון רב של מצבי חירום, אם זה כאשר מדובר על תקלה בדלת או במנעול, במקרי חירום כאשר אנו זקוקים לפריצה של הדלת, במקרה של החלפת מנעול בעת מעבר דירה או כאשר המנעול לקוי, לשירותים שונים למנעול הכספות ומגוון נוספים.

תפקידו של מנעולן הוא למעשה לשמור על הביטחון האישי ולהעניק לנו הגנה משולמת לכל מנעול, כך נהיה רגועים כאשר אנו לא בבית או בשעות לילה מאוחרות. אולם, כיום יש מגוון מנעולנים בשוק, חלקם מקצוענית במיוחד ואדיבים וחלק יותר חובבנים, ולכן ריכזנו עבורכם כמה טיפים למציאת מנעולן מקצועי.

 

כיצד תוכלו למצוא מנעולן מקצועי?

לבחור מנעולן עם רישיון

ישנה חשיבות רבה לעניין רישיונו של המנעולן, על פי חוק, כל אדם המעוניין לעסקו בתחום זה חייב לעבור הסמכה ולקבל רישיון המצביע על אמינותו ויושרו. את הרישיון מקבלים מנעולנים ממשטרת ישראל לאחר הצגת תעודת יושר.

אל תסתמכו על המלצות בפורטלים

פורטלים שונים ברשת מציעים רשימה של בעלי מקצוע שונים עם דירוגים, המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים, אולם מה שרבים לא יודעים כי חלק מההמלצות אינן אמינות, לכן, אל תסתמכו על ההמלצות והתקשרו למנעולם כדי להתרשם ממנו בשיחת הטלפון.

תחקרו את המנעולן בשיחת הטלפון

כבר בשיחת הטלפון תוכלו לקבל חוות דעת על המנעולן, ולכן אל תתביישו לשאול אותו שאלות וכך לדעת עד כמה הוא עדיף. בכל מקרה, אם הוא נשמע לכם לא אמין כבר בשיחה הראשונה, דלגו להבא בתור ואל תבזבזו זמן יקר.

בקשו לדעת כמה זמן הוא עוסק בתחום

ניסיון הוא פרמטר חשוב בעת בחירת מנעולן, ולכן בדקו כמה זמן הוא עסוק בתחום. ככל שיהיה לו יותר ניסיון כך הידע שלו יהיו יותר מקצועי והוא יכיר היטב את כל סוגי המנעולים הקיימים בשוק.

עשו השוואות מחיר

דבר ראשון, כדאי לדעת את עלויות התיקון מראש כדי שלא יהיו הפתעות שנית, חשוב לבצע סקר שוק כדי לאמוד את העלויות ואפילו להיכנס לפורטלים שונים בהם ניתן למצוא טווחי מחירים של השירותים השונים. 

צור קשר