מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

השתדרגו במנעול חדש לדלת הכניסה שלכם

אם אתם רוצים בית חדשני, נוח ובטוח יותר, כדאי לשדרג את מנעול הכניסה שלכם כבר היום. אם אתם חושבים שדלת רב הבריח היא המילה האחרונה בעולם המנעולנות, הגיע הזמן להזמין מנעולן מקצועי שיכיר לכם מנעולים חדשים שיכולים להפוך את החיים שלכם להרבה יותר פשוטים.

למה להשתדרג במנעול חדש?

  • בראש ובראשונה, מנעול לדלת כניסה הוא עניין בטיחותי. יכול להיות שאתם חיים באשליה כמו רוב הישראלים שהבית שלכם חסין מפריצות, אך השאננות היא טעות. בשנה שעברה אירעו יותר ממאה וחמישים אלף מקרים של פריצות לבתים, כאשר רובן התבצעו דרך מנעול הבית ורק חלק קטן בדרכים יצירתיות אחרות כמו דרך ה חלון ואפילו דרך הקיר.
  • מנעול חדש יכול להקל על חייכם גם בעניין הנוחות. יש כיום מנעולים שיכולים להיפתח אפילו בלי מפתח, או בעזרת קוד ואפילו בעזרת טביעת אצבע. אם זה נראה לכם חדשני ועתידני, כדאי שתחשבו שנית כי מנעול כזה יכול להיות מותקן כבר מחר בביתכם.
  • באופן כללי, כולנו רוצים לחיות ברוגע ובשליטה מלאה ואחרי שתשדרגו את המנעול שלכם, תוכלו להיות בראש שקט. אל תחכו לפריצת מנעול לדלת כניסה כדי להשתדרג, כדאי לשדרג מבעוד מועד ולחסוך את הסיטואציה הלא נעימה של איבוד המפתח או הזמנת מנעולן ברגעים לא נוחים.

אבי המנעולן

מנעול קוד או מנעול טביעת אצבע

כל מנעולן שמכבד את עצמו, בין אם מדובר במנעולן בדרום, בצפון, בתל אביב או בירושלים, יכיר את המנעולים החדישים ביותר. ישנם מנעולים שנפתחים באמצעות קוד או באמצעות טביעת אצבע, כאשר האחרון שהוזכר הוא המילה האחרונה בתחום. דלת שנפתחת עם קודן היא לא דבר חדש אך טביעת אצבע מקפיצה את סטנדרט הנוחות לרמה הכי גבוהה שיש. מנעול כזה יכויל לפי טביעות האצבע שלכם ושל בני משפחותיכם, וכל מה שנשאר לכם לעשות הוא להניח את האצבע ולהיכנס לבית תוך כמה שניות.

מנעול חדש יחסוך בטווח הארוך

רוב האנשים יחליטו לא לשדרג את מנעול הכניסה שלהם מהסיבה הפשוטה שמדובר בהחלטה אקטיבית, יש כאלו שיאמרו אקטיבית מידי. למה להזמין מנעולן בדרום ולעבור את כל התהליך אם אפשר פשוט להישאר עם המנעול הישן שעד עכשיו עושה את עבודתו נאמנה, ודאי כאשר מדובר במנעול יקר יותר ובהוצאה כספית שאינה מחויבת מן המציאות? חשוב לזכור שמנעול חדש כמו מנעול טביעת אצבע או מנעול מתקדם ובטוח יותר בגרסת המפתח, יכול לחסוך לכם בעלויות רבות של תיקונים והזמנת  פורץ מנעולים באופן פתאומי.

צור קשר