מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

הזמנת מנעולן מקומי

החשיבות בהזמנת מנעולן מקומי

 
מנעולן הוא בעל מקצוע אשר עוסק בתחום המנעולים ומוצרי הנעילה. תחום המנעולנות נחלק לכמה תתי תחומים, כאשר כל אחד מן המנעולנים יכול להתמחות באחת או יותר מן המיומנויות הנדרשות:

 
• מכירה באופן ישיר של מוצרי נעילה ואבטחה שונים כמו כספות ביתיות, צילינדרים, מפתחות וכדומה. מכירה זו יכולה להתבצע באחת משתי דרכים עיקריות: מכירה של מוצרים קטנים בחנויות השונות, או שיווק של מוצרי נעילה גדולים כמו כספות עסקיות ודלתות פלדה, ישירות אל בית הלקוח.
 
• התקנה ומכירה של מערכות זיהוי ומיגון לבית, למשרד או לרכב. מנעולנים אלו מתמחים בהתקנה ומכירה של מערכות מאסטר, קודניות לדלתות ולרכבים, אימובילייזרים מערכות אלקטרוניות וממוחשבות ועוד.
 
• שירות המציע תיקון, שדרוג ופריצה של מוצרי נעילה שונים על פי בקשה במצבי חירום שונים כמו: פריצה של כספות, פריצה והחלפה של צילינדרים, פריצה לכלי רכב ועוד.
 
 

מדוע חשוב להזמין מנעולן מקומי?

להזמנה של מנעולן מהסביבה חשיבות רבה. ניקח לדוגמא את תושבי חיפה והסביבה, אשר בעת הצורך יפנו לשירותיו של מנעולן בחיפה. מדוע חשוב לשכור את שירותיו של מנעולן מקומי? לכך מספר סיבות:
 
• אנו זקוקים לשירותיו של איש מקצוע זה במצבי חירום שונים. במקרה בו ננעלנו מחוץ לבית או למשרד, או במקרה בו ננעלו המפתחות שלנו מחוץ לרכב, אנו נזעיק את שירותיו של המנעולן הקרוב ביותר, על מנת להמתין כמה שפחות זמן בסיטואציה לא נעימה זו. לכן, סביר להניח שתושב חיפה, אשר נתקע מחוץ לדלת ביתו, יזעיק מנעולן בחיפה אשר יספק לו את השירות בצורה הזריזה ביותר.
 
• שנית, בעת התקנת מערכות זיהוי ונעילה שונות עשויות להתעורר תקלות או בעיות בלתי צפויות. במקרה כזה אנו נאלץ להזמין טכנאי אשר מתמחה בתיקון של מערכות אלו. טכנאי מנעולן מהסביבה הקרובה ידאג להגיע בזמן הקצר ביותר, אך גם יחסוך לנו כסף רב על ההזמנה, מאחר והוא מתנייד בסביבה, ואינו צריך לעשות מאמצים עילאיים או להוציא משאבים רבים על מנת להגיע למקום התקלה.  
 

כיצד נבחר מנעולן אמין ומקצועי?

לאחר שהפנמנו את חשיבות הזמנת מנעולן מקומי, כעת נעמוד על הפרמטרים השונים, אשר הופכים מנעולן בחיפה למנעולן טוב ומקצועי:
 
• רישיונות: בראש ובראשונה מנעולן אמין הוא מנעולן אשר מחזיק בתעודה המעניקה לו רישיון לעסוק במקצוע הפריצה מטעם משטרת ישראל. מנעולן טוב יציג בפניכם את התעודה הזו לפני תחילת העבודה.
 
• המלצות: אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח, כי בחרתם מנעולן בחיפה המספק שירות טוב היא המלצות. פנו למכרים, לחברים ולקרובי משפחה שונים, ובקשו המלצות על מנעולן טוב איתו הם עובדים. אם אינכם מצליחים לדלות המלצות ממשפחתכם, פנו לרשת האינטרנט, שם תוכלו לקרוא ביקורות והמלצות על מנעולנים רבים, וכך תבחרו מנעולן בעל המלצות חיוביות רבות, ומחיר המתאים לכיסכם.
 

איש מנעולים לבטיחות

פעמים רבות אנו משאירים את הגישה לחפצי הערך הכי יקרים שלנו בידי בעל מקצוע העוסק בתחום המנעולנות. על כן, חשוב שהבחירה שלו תיעשה בקפידה על מנת למנוע עוגמת נפש בהמשך.
צור קשר