מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

החלפת מנעולים בלהבים

החלפת צלינדר בלהבים

 

אבי המנעולן מעניקים שירותי החלפת צלינדר בלהבים ושירותי החלפת מנעולים בלהבים תוך עבודה מול ועם המותגים המובילים בתחום המנעולנות ומיגון הבית והרכב. אחד היתרונות המשמעותיים בחברה מתבטא באחריות וברצינות של העבודה והעמידה מאחורי המוצרים והשירותים, בעיקר בתחומי הישובים ואזורי הפריפריה.

חברתנו מתחדשת ומשתכללת וכעת מציעה שירותים מורחבים לכל סוגי הדלתות, כל סוגי הרכבים ובתקציבים משתנים בהתאמה פרטנית ללקוח והגעה מהירה ממועד הקריאה. במיוחד עבורכם תושבי להבים והסביבה, הגדלנו את היקף הפעילות שלנו בכדי לתת לכם מענה מהיר ויעיל ללא המתנה של שעות לבוא המנעולן.
החלפת מנעולים בלהבים הופכת לנגישה ופשוטה יותר עם צוות המנעולנים של חברת אבי מנעולנים עומדים לשירותכם בכל יום ובכל שעה.

מתי צריכים להחליף צלינדר?
 

הצורך בשירות החלפת צלינדר בלהבים ובכל מקום אחר יתעורר, באחד או יותר מהמקרים הבאים: צלינדר רופף שיבוא לידי ביטוי על ידי סיבוב קל מידי של המפתח בחור המנעול, קושי בהכנסת המפתח ו/או סיבובו בעת פתיחת ו/או נעילת הדלת, מעבר דירה, מקרה התפרצות לתוך הדירה, סדקים בדלת במקרה של רעידת אדמה או הדף משמעותי במקרים של מלחמה. כל אלה ידרשו החלפת צלינדר ומנעול.

רבים מאתנו יודעים, כמה זה יכול להיות מתסכל לעמוד חמש דקות תמימות ליד הדלת ולנסות לפתוח ולנעול אותה תוך משחק חוזק ונשנה - טיפול פשוט שיתבצע על ידי מנעולן מקצועי יביא לתיקון מהיר של הדלת וקלות התפעול שלה.

 

שירות החלפת מנעולים וצלינדרים בלהבים ורהט

השירות של חברת אבי מנעולנים, ניתן באזורים ושטחים נרחבים בדרום הארץ , ביניהם, ניתנים שירותי החלפת צלינדר בלהבים, וכמו כן, החלפת מנעולים בלהבים ורהט מהמשתלמים ביותר, הן מבחינת הזמן והן מבחינת מחיר השירות. שירות המנעולנים שלנו הוא בין האיכותיים ביותר בדרום. אנו מקפידים לעשות שימוש במוצרים וטכנולגיה מתקדמת לתרומה איכותית ולאורך זמן עבור הלקוח, גם לאחר תיקון הדלת.
שירות החלפת מנעולים ברהט ניתן במגוון האפשרויות עבור דלתות ביתיות, דלתות מעוצבות, מנעולי רכבים מכל הסוגים ושערי כניסה לבתים ולעסקים. המנעולנים שלנו מעניקים שירותים אלה תוך יכולת לתת מענה ישיר ומיידי לכל צורך, תוך זיהוי מהיר של מהות התקלה והגעה לפתרון יצירתי לאורך זמן.

 
 

כמו חדשה - כך מחדשים את מנגנון הדלת מבלי להחליף אותה

 

חידוש הדלת הוא אחד השירותים המבוקשים ביותר בקרב הלקוחות הקבועים, אשר מכירים את שירותי חברתנו. חידוש זה מתבצע תוך בדיקת מצבה של הדלת מכל הזויות האפשרויות ותכלול החלפת הגומיות, הצירים, הצלינדרים והמנעולים, וכמו כן פתרונות ושדרוגים כמו הוספת מנעול או צלינדר נוסף למיגון נוסף.

 
 

כך תשמרו על צלינדר תקין לאורך זמן

 

שימון הצלינדר באמצעות שמן רגיל (כן, ממש שמן לטיגון ובישול) באופן עקבי, פעם בחודש, חודשיים ימנעו את החלדת המתכות שבתוך מנגנון הנעילה. שימוש בשמן ייעודי לדלתות יפעלו באופן מיטבי עוד יותר, שמנים כאלה ניתן להשיג בכל חנות לכלי עבודה, מוצר זול שישמר את הדלת והמנעולים מפני שחיקה ובלאי מהירים.

צור קשר