מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

 החלפת מנעול רב בריח

החלפת מנעולים מוכרת היטב לכל בעל בית, הרי שינם מקרים רבים בהם אנו זקוקים להחליף מנעולים כמו – במקרה שיש צורך בפריצה לבית בשל תקלה או אובדן מפתחות, במקרה של תקלה במנעול, מנעול ישן במיוחד שכבר עשה את שלו, במקרה שיש גל פיצה באזור ויש חשש כי יפרצו לביתכם, במקרה של מעבר דירה ועוד.

החלפת מנעול רגיל היא משימה פשוטה יחסית אותה יכול לבצע כל מנעולן ואפילו חובבן, אבל החלפת מנעול רב בריח היא משימה השייכת למומחים בתחום. בכל מקרה, חשוב לבחור במנעולן אמין המכיר היטב את התחום, מכיוון שהחלפה לא מקצועית של המנעול יכולה לגרום למנעול רופף או קושי בפתיחה וסגירה של הדלת.

להחליף לבד מנעול  או להזמין מנעולן מקצועי?

החלפת מנעול רב בריחבמידה ואינכם מעוניינים בהזמנת מנעולן מקצועי לצורך החלפת המנעול, תוכלו למצוא מספר רב של מדריכים ברשת ואפילו סרטונים המסבירים כיצד להחליף באופן עצמאי את המנעול, אולם דעו כי מדובר בעבודה מורכבת, במיוחד אם הנכם מחליפים מנעול רב בריח הנחשב למורכב.

כמו כן, האחריות על המנעול שוודאי קיימת לשלוש שנים מתבטלת במידה והמנעול לא הורכב על ידי בעל מקצוע מומחה בתחום, מה גם שבמידה ורכשתם מנעול שאינו מתאים לדלת וכבר פתחתם את המנעול והתחלתם בתהליך לא תוכלו להחזיר את המנעול, אלא לרכוש חדש. ולכן, עדיף להזמין בעל מקצוע מומחה שיוכל להתאים עבורכם את המנעול על פי סוג הדלת ולבצע הרכבה מקצועית של המנעול.

כמה עולה החלפת מנעול רב בריח?

העלויות של החלפת מנעולים באופן כללי משתנות ממנעולן למנעולן, כאשר העלות הסבירה היא – עבור החלפת  מנעול תואם עם מנגנון לדלת רב בריח נעה בין 350 ₪ לבין 550 ₪.

כאשר מדברים על החלפת מנעול רב בריח מקורי, העלות תהיה גבוהה יותר ותנוע בין 500 ₪ לבין 800ש"ח. מובן שיש כמה וכמה סוגים של מנעולי רב בריח, חלקם מורכבים במיוחד וחדשנים וחלקם פשוטים יותר, ולכן רק מנעולן מקצועי המתמחה בהחלפת מנעולי רב בריח יוכל לבצע עבודה מקצועית ולאפשר לכם ליהנות מאחריות מלאה על עבודתו.

התקשרו עוד היום לאבי המנעולן והחליפו את המנעול שלכם - צרו עמנו קשר

צור קשר