מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

החלפת מנעול עם מפתח משונן

החלפת מנעולים עם אבי המנעולןבשוק קיימים סוגים רבים של מנעולים המכילים צילינדרים שונים. הנפוצים הם מנעולים המכילים צילינדר לשוני ומנעול עם מפתח משונן. מנעול לשוני נחשב לפשוט יותר וכזה שמוכר לכולנו, שהוא למעשה הלשון שעל המפתח ובו חורים בצורות מסוימות המאפשרים חדירה של המפתח לצילינדר וכך את פתיחת הדלת.

מנעול עם מפתח משונן, כלומר עם חריצים בולטים לצדדים ולא על לשון המפתח נחשב להרבה יותר בטיחותי יחסית למנעול לשוני. כיום ניתן למצוא מגוון רב של סוגי מנעולים עם מפתח משונן, ולכן רבים מבינים את היתרונות הרבים שלהם ופונים למנעולנים המתמחים בהחלפת מנעול עם מפתח משונן כדי שיוכלו להתגורר בביתם בשקט רב ולדעת כי המנעול המותקן על דלת ביתם הוא החזק והבטיחותי ביותר.

החלפה רק על ידי מנעולן מיומן

מנעול עם מפתח משונןהחלפת מנעול עם מפתח משונן הינה מורכבת ואינה דומה כלל להחלפה רגילה של מנעול, ולכן חשוב לבצע זאת על ידי מנעולן מקצועי המתמחה בתחום זה. מנעולנים רבים המציעים ניסיון רב וודאי מכירים את טכנולוגיה זאת, אול בכל מקרה יש לברר מבעוד מועד עם המנעולן אם הוא מכיר את הטכנולוגיה הזאת.

בכל מקרה, אל תנסו להחליף את המנעול לבד, כיוון שגם לא תהיה לכם אחריות על המנעול במידה והוא הותקן באופן עצמאי ולא על ידי מנעולן רשמי, וגם יתכן כי המנעול לא יהיה מותקן כמו שצריך והוא יהיה רופף ולא ישרת אתר המטרה.

כיצד ניתן למצוא מנעולן מקצועי?

כיום יש מנעולנים רבים המציעים שירות באזורים שונים ברחבי הארץ, חלקם באמת מנעולנים אמינים ואדיבים, אשר עובדים יום יום במסירות סביב השעון, וחלקם יותר חובבנים אשר עובדים ללא כל הסמכה ורישיון. כיום, כל אדם מהמניין אשר מעוניין לעבוד בתחום צריך ללמוד היטב את השיטות והטכניקות השונות של המנעולים והפריצה אליהם, וגם להחזיק ברישיון לעבוד בתחום.

את הרישיון המנעולן מקבל ממשטרת ישראל וגופים רשמיים נוספים רק לאחר שעבר פרוצדורה מסוימת המעידה על יושרו ואמינותו לעסק בתחום זה. ולכן, חשוב לבדוק את רישיונו של בעל המקצוע טרם הזמנתו כדי שתהיו בטוחים שיש לכם עסק עם אדם מקצועי.

המאמר נכתב באדיבות: אבי המנעולן - פורץ מנעולים מקצועי

צור קשר