מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

החלפת מנעולים לדלת עץהחלפת מנעול לדלת עץ

דלתות עץ בשנים האחרונות נעשו פופולריות, ולא אנו לא מדברים על דלתות העץ הפשוטות, אלא על דלתות מאסיביות מעץ מלא האופייניות בבתים יוקרתיים או בבתים צמודי קרקע. דלתות מעץ חדשניות הן פריט עיצובי לכל דבר ומגיעות בשלל רב של עיצובים מרשימים כיאה לזירת העיצוב המודרנית.

כמו כן, דלתות מעץ יכולות לשמש גם כדלתות פנים כדוגמת דלתות פנדור הנפוצות, רב בריח ועוד מיני דלתות ממותגים שונים אשר מחופות בחיפוי מרשים, אולם הן עשויות מעץ מלא או חלקי. החלפת מנעול לדלת מעץ מתבצעת על ידי מנעולנים המכירים היטב את התחום ואת סוגי המנעולים הקיימים, ונציין כי יש לא מעט.

דלת עץבאילו מקרים נדרשת החלפת מנעולים?

ישנן סיבות רבות הדורשות את החלפת המנעול, כאשר הסבה הנפוצה יותר היא – כאשר מדובר על מנעול ישן במיוחד שכבר כמו שאמרים "עשה את שלו" והוא מתחיל לגלות סימני מצוקה וחריקה. חשוב לציין כי במידה והמנעול בלוע וחורק, סביר להניח כי בבוא היום תוכלו להיתקע מחוץ לדלת מבלי אפשרות להיכנס לביתכם, ולכן אל תמתינו לדקה התשעים ובמקרה של חריקה או חשש לתקלה, הזמינו איש מקצוע שיבצע החלפת מנעול לדלת עץ. כך כמובן בכל סוגי הדלתות אם זו דלת הכניסה לבית, למחסן, דלתות פנימיות וכו'.

במעבר דירה – רבים מחליפים ובצדק מנעלים בעת מעבר דירה, כיוון שהם חוששים כי מפתחות נוספים נשארו אצל הדייר הקודם או אצל בעל מקצוע מטעמו כמו גנן, מנקה וכו'. לכן, ביום הכניסה לדירה הם מזמינים את שירותיו של אבי המנעולן כדי להחליף עבורם מנעול והמפתחות יהיו רק בידיהם.

שדרוג המנעול – ישנם מקרים של גל פריצות באזורים מסוימים אשר מרתיעים את תושבי האזור, במיוחד למי שמותקן על דלת העץ שלו מנעול ישן שניתן לפרוץ אליו בקלות, ולכן דיירים רבים מחליפים את המנעול למתקדם יותר כדי לאפשר להם להיות הרבה יותר בטוחים בשעות לילה מאוחרות או כאשר הם אינם נמצאים בבית. מובן שזוהי הזדמנות נהדרת להתחדש במנעול הרבה יותר בטיחותי וחדשני וכך לקבל ביטחון גבוה יותר. 

צור קשר