מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

החלפת מנעולים בשדרות

החלפת מנעולים בשדרות


שדרות מעבר לאזור המאתגר שלה מבחינה ביטחונית מאתגרת גם מבחינת הגעת אנשי המקצוע ומאופיינת כאזור שקשה להביא אליו אנשי שירות איכותיים. הביקוש של אנשי שירות בתחום המנעולנות הולך וגובר ובד בבד היכולת לזהות ולהיות עם היד על הדופק באשר למקצועיות המנעולן הולך והופך ליותר ויותר מאתגר.

כתוצאה מאותו ביקוש ממש, השוק הופך למקצועי הרבה פחות כתוצאה מהחוסר באנשי מקצוע וכך, רבים מן הלקוחות מגיעים בלית ברירה למצבים של התפשרות ומוכנות לתשלום מחירים גבוהים ובלבד לקבל שירות מהיר וזמין.

אבל האם ישנה אפשרות לקבל גם שירות, גם מחיר וגם זמינות תחת קורת גג אחת? אנחנו טוענים שכן וגם מוכיחים את זה!

יצירת מעגל שירות אמין בשדרות

אחת המטרות הנעלות ביותר באזור הדרום היא ליצור את אותו מעגל או חוג שירותים של אנשי מקצוע מיומנים ומהימנים שיעניקו את השירותים שבלתי אפשרי לקיים חיים שוטפים בלעדיהם, בעיקר כאשר מדברים על אזורים מוכי לחימה, אליהם מרבית אנשי השירות. כן , כן, גם הדרומים אינם ששים להגיע.

צוות המנעולנים בחברתנו, פתח חזית חדשה ללחימה נגד מצור השירות באזורים הללו תוך הענקת שירותים זמינים ונגישים במיוחד, בתחום החלפת מנעולים בשדרות, החלפת צלינדר בשדרות, פריצת רכבים, תיקון דלתות וכיוצא באלה. 

אנו רואים עצמו כחלוצים בתחום הצדק וההוגנות שירות המנעולנים, כאשר רבים מן המנעולנים מנצלים את המצב להפקעת מחירים, אנחנו באים לקראת התושבים גם בזמני ההגעה וגם בתמחור השירותים.

 

מדוע מומלץ לקבל שירות מנותני שירות מהדרום


קודם כל זמן ההגעה, שנית כל עלויות ותוספות על עלויות בשל המרחב ושלישית מסיבה ההרמוניה והבנת המצב המתוח ששורר באזור מזה שנים ארוכות, בייחוד בעיר שדרות, למודת ההפגזות . מנעולן באזור הדרום, יתאים את עצמו לסוג האוכלוסיה, יבין את המתיחות ובתוך כך ידע ובין את חשיבות הזמינות והנגישות שלו, אשר באים לידי ביטוי כאחריות הלכה למעשה כלפי הלקוחות תושבי הדרום בכלל ותושבי שדרות בפרט.

חברת אבי המנעולן, היא בין החברות הוותיקות שעושות מאמצים לטפל ולשרת את הלקוח באופן המקצועי והאנושי ביותר מרגע הקריאה וקבלת הטלפון, דרך השלמת השירות ובאכפתיות בנושא שביעות רצון הלקוח.

שירותים מיוחדים להחלפת מנעולים וצלינדרים בשדרות ניתנים בכל ימות השבוע ושעות היממה, כחלק מהמתיחות וחשיבות זריזות ההגעה וסיום טיפול מהיר - אנו גאים לומר, כי זמני ההגעה וזמני הטיפול לצד השירות האיכותי, הם בין הערכים החשובים בחברתנו אשר מתבצעים מתוך שליחות והבנת המצב - כך יעיד כל תושב שדרות שקיבל שירות מחברת אבי המנעולן.

 

האם צלינדר איכותי יכול לשפר את מערך מיגון הבית/הדירה?


כן ולא רק ואפילו בלי שום קשר לסכנת הפריצה. החלפת צלינדר בשדרות לצלינרים איכותיים יאפשרו פתיחה ונעילה מהירה של הדלת במקרים של המלטות מהדירה או כניסה מהירה אל תוך הדירה. הזמן, הוא אחד האלמנטים הקריטיים ביותר בשדרות, ולכן, כל פרט וכל פריט שיכול ועשוי לקצר את זמן ההתנהלות יתרום וישפר את מערך המיגון הפרטי והציבור כאחד.

צור קשר