מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

החלפת מנעולים במיתר

החלפת מנעולים במיתר

שירותי מנעולנות במיתר, כמו החלפת צלינדרים במיתר  או החלפת מנעולים הם בין השירותים החשובים ביותר. במועצה מקומית זו איש שירות בתחום המנעולנות, ויתר מכך, איש שירות אמין בתחום המנעולנות שקול לתוצר מבוקש ואף נדיר. כתוצאה מכך, ניתן להתרשם ממחירים גבוהים באופן יחסי  כתוצאה מהמרחק ומחוסר נכונות בולט להגעה לאזור מיתר. 
 
לנו כחברה אשר דוגלת בשירות ללקוח מעבר למקצועיות בתחום המנעולנות, חשוב להגיע גם לאזורים ומועצות מקומיות הכלולות תחת ההגדרה של אזורים בסיכון גבוהה תוך ההבנה שלכולנו מגיע לקבל שירות טוב מבלי לקרוע את הכיס - לכן אנו מתעקשים לתת מענה יעיל, זמין וחסכוני במועצה המקומית מיתר ממש כמו בכל מקום ואזור שירות אחר בדרום הארץ.
 

מהירות השירות באזורי וישובי סיכון

 
איחד הפרטים החשובים ביותר בנושא השירות באזורי הסיכון הוא פרט הזמינות. אולם, הזמינות אינה מתאפשרת במקרים רבים, כאשר ההתראה היא כה קצרה, כמו בתחום המנעולנות. פתרונות יצירתיים נדרשים והסבת צוותים מיוחדים וייעודיים אל אותם מקומות קריטיים הם פתרונות שחייבים להיות נישה בפני עצמה, בכל הקשור לנושא שירות תיקון הדלתות ושירותי מנעולנות הרכב. החלפת מנעולים במיתר, זהו שירות שנדרש מאתנו מפעם בפעם ואנו גאים להיות החברה בעלת ההתראה הקצרה ביותר והתזמון המהיר והנגיש ביותר בכל נושאי המנעולנות, ביניהם החלפת מנעולים במיתר, החלפת צלינדר במיתר, פריצת דלתות ושירותי מיגון נוספים במועצה המקומית.
 
מהירות התגובה שלנו אל יישובי הסיכון בכלל ובמיתר בפרט היא זו המגדירה אותנו כחברת שירות מקצועיות ואיכותית בתחום השירות בכלל ובתחום פתרונות המנעולנות בפרט.
 

עלויות הזמנת מנעולן לישובים מרוחקים ובקו הגבול

 
שירות מנעולן הנקרא לישובים מרוחקים יעלה בדרך כלל סכומים גבוהים יותר מאשר אזורים הקרובים יותר למקומות ונקודות מרכזיות יותר. חברתנו מעניקה שירותי פריצה, תיקון, התקנה והחלפה באזורים שונים בדרום, כמו מיתר וישובים הקרובים לגבול באופן משמעותי במחירים הוגנים ומשתלמים הרבה יותר. מאחר שאנחנו מאמינים כי שירותי מנעולנות צריכים להשאר אצל המקצוענים אבל עדיין להיות כאלה שלא ייראו וירגישו כמו מותרות. לכן, בין אם מדובר בשירותי החלפת צלינדר או שירותי פריצת דלתות אנו ערוכים ומוכנים לשרת כל לקוח במחירים קבועים וזמינות אופטימאלית.
 

שירות מנעולנים תחת אש - בכל זמן ובכל מצב אנחנו כאן

 
גם בזמני לחימה ומתיחות בטחונית, אותה מרגישים בדרך קבע באזורים כמו מיתר, אנו מקפידים להגיע ולהיענות לכל קריאה, בכל שעה ובכל יום. שירותי מנעולן במיתר הוא אחד הנושאים היותר מתוחים כמו גם שירותי שטח אחרים, אנו מקפידים להיות זמינים בכל שעה ובכל מצב בטחוני, קשה ככל שיהיה בכדי להעניק מענה הולם וחסכוני גם לתושבי אזורי הסיכון.
 

החלפת מנעולים ותיקון צלינדרים במקלטים, ממק"ים וממדים

 
תקינות צלינדרים במנעולים הוא אחד הנושאים החשובים ביותר העומדים על הפרק בישובים למודי לחימה. וידוא תקינות המנעולים והצלינדרים היא בין הפעולות החשובות ביותר בייחוד בזמני רגיעה נדירים בהם יש לטפל ולתחזק את מערכות המיגון, אשר ביניהם המקלטים והממ"דים,  בדיקת איכות ותקינות המנעול תביא לשימוש בטוח יותר וימנע קושי בפתיחת הדלת בעת הצורך להכנס אל המקלט או המרחב המוגן כאשר כל שנייה חשובה וקריטית. חברתנו מטפלת בכל נושא הקשור לתקינות דלתות, מנעולים וצורות נעילה של מרחבים מוגנים, ממדים וממ"קים בכל אזור הנגב הצפוני והמרכזי להגדלת ושיפור רמת הבטחון והמיגון של התושבים.
 
צור קשר