מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

החלפת מנעולים בירוחם

החלפת מנעולים בירוחם

 
החלפת מנעול הוא שירות הדורש אמינות לא רק מבחינת מקצועיות השירות אלא גם מבחינת הפרטים והמידע המדויק אשר נמסר ללקוח. אחד הנושאים הכאובים ביותר בתחום שירותי המנעולנות בפרט ונותני השירותים בכלל, הוא נושא איכות הרכיבים והמוצרים.
 
תחומים שאינם מעסיקים אותנו במהלך חיי היום יום שלנו, כמו מנעולים, צלינדרים וצירי דלתות, בשונה מנושאים טכנולוגיים כמו מחשבים, סלולאר וטלוויזיה , כוללים עולמות ושמות שאינם ידועים למגזר הלקוחות, והיכולת לרמות תוך ניצול חוסר הידע של הלקוח בתחום. לכן, חשוב מאוד להתמקצע בתחום לפחות באופן כללי גם מכיוון הלקוח כדי לא ליפול בפח של "מקצוענים" שמעוניינים לסגור קופה....
 

כיצד מחליפים מנעול בחמש דקות?

 
החלת מנעול אכן יכולה להתבצע תוך חמש דקות בלבד, אבל יש לקחת בחבשבון שכל החלפת צלינדר בירוחם באופן מהיר תהיה כרוכה ברעש, לכן במקרים רבים, לקוחות יעדיפו לקבל שירות של פריצה שקטה גם אם זו תהיה יקרה וממושכת יותר, בעיקר כאשר מדובר בשעות הלילה. אם ברצונכם לחסוך עד כמה שניתן מומלץ לבחור באופציה המהירה יותר של שבירת צלינדר "אלימה" והחלפה זריזה. 
 
על אף שהפעולה מתבצעת תוך שאיפה להרוס ולשבור את המנעול, מנעולן מקצועי ומיומן ידע כיצד לשמר את כלל חלקי הדלת פרט למנעול או לצלינדר. החלפת מנעולים בירוחם דורשים את הרגישות הזאת כדי להביא לשירות מהיר וחסכוני בשל האוכלוסייה המיוחדת באזור, כמו גם החלפת צלינדר בירוחם שדורשת גם היא מיומנות ויעילות בהחלפה מהירה שמתבטאת בעלויות ובתקינות הדלת.
 
אבי המנעולן, מבצע החלפת מנעולים בירוחם מידי שבוע ושולט באפשרויות וההתאמות לאוכלוסיה המיוחדת בעיר.
 

האם יש דבר כזה מנעולן מעכשיו לעכשיו?

 
בחברת אבי מנעולנים, עושים ימים כלילות על מנת לספק שירות יעיל, אמין ומהיר ללקוחות הדרום ומעניקים טווח הגעה קצר במיוחד ובמקרים מיוחדים שולחים איש שירות "מהרגע להרגע". אנשינו פרסום בכל אזור הנגב הצפוני והמרכזי וערוכים ומוכנים לקבל קריאת שירות בכל עת ובכל שעות היממה בין אם זה לצורך פריצת רכבים, פריצת דלתות או החלפת מנעול שגרתית.
 

חשיבות החלפת צלינדר לאחר תקופה מסוימת

 
החלפת צלינדרים ומנעולים, חשובה לא רק במקרה של פריצה, שחיקה או בלאי. מעבר דירה לדירה שכורה או דירה שהועברה בבעלות ממוכר הנכס לקונה מחויבת בהחלפת מנעול לשם הזהירות והשמירה על מיגון הבית. אובדן מפתחות, צרור מיותר שמשוטט לו אצל הבעלים הקודמים או מכריהם הוא אינו מקרה חריג. חשוב מאוד להחליף את המנעול ו/או הצלינדר עם מעבר הדירה לשמירה על השקט הנפשי ומניעת תקריות של "פריצה ללא פריצה", כפי שקורה לא פעם בבתים או דירות שעוברות ידיים.
 
החלפת מנעול בדירה שכורה הוא צורך הכרחי שרבים מהשוכרים לא מבצעים במחשבה ש"יהיה בסדר". 
 
אבי המנעולן, מעניק שירותים אטרקטיביים בתחום החלפת מנעולים וצלינדרים בתנאים מועדפים לתושבי הדרום.
 
 
צור קשר