מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

החלפת מנעולים בדרום

החלפת מנעולים בדרום


האם שירות החלפת צלינדר בדרום הוא קריטי ורגיש יותר מאשר בכל מקום אחר? האם יש צורך בשימת דגש על פרטים מסוימים בבואנו להחליף מנעול וכיצד יתכן הדבר כי דווקא באזור הדרום קיימת כמות גדולה יותר של פריצות?

כוחות הביטחון, נלחמים באופן משמעותי במקרי הפריצות בדרום הרבה יותר מאשר בכל מקום בארץ. מרבית הניתוחים והבדיקות מראות כי אכן, התופעה קיימת באופן משמעותי הרבה יותר מאשר במרכז הארץ והשפלה המרכזית, כתוצאה מהאבטלה והמחסור הכבד במקומות עבודה והמשכורות המצויות באזורים אלה. לכן, דווקא באזורים אלה, חשוב לפעול למיגון נרחב ויעיל יותר, גם מכיוון הרשויות וגם באופן פרטי מצד הלקוח.

 
 

מדוע חשוב לבדוק את אמינות המנעולן במיוחד בדרום?

 

אזור הדרום הוא אזור טעון בפריצות התפרצויות וגניבות, הרבה יותר מבכל אזור אחר. חשוב מאוד לבחון את איש המקצוע שאתם עומדים להכניס הבית או אל הרכב לפני שאתם מעניקים לו מנדט מלא על המנעול שלכם... חשוב מאוד להבין כי אחד הנושאים הרגישים ביותר בתחום מיגון הרכב והבית הוא תחום המנעולנות, מנעולן בלתי אמין או שרלטן יוכלו בקלות להעתיק את המפתח תוך ביצוע שכפול עבור הלקוח ולקבל גישה מלאה אל הנכס, בעיקר כאשר מדובר על החלפת צלינדר בדרום או החלפת מנעולים בדרום.

 

מנעולים בדרום וטיב החומרים בבתי העסק בדרום

 

דווקא הדרום נחשב לאחד האזורים המשתלמים ביותר והאיכותיים ביותר לרכישת ציוד עבודה וציוד מנעולנות. בדרום קיימים בתי מלאכה לבעלי מקצוע וללקוחות פרטיים תחום המנעולנות ותחזוקת הבית, אשר מאפשרים ללקוח לחסוך באופן משמעותי על עלויות השירות. קיימים לקוחות אשר דואגים לרכוש מנעול ו/או צלינדר איכותי מבעוד מועד הרבה לפני שהחדש כבר עשה את שלו. רכישת מנעול ללא פערי תיווך ובאופן ישיר יוזיל את עלות שירותי המנעולנות כאשר תזדקקו לאלה באופן משמעותי.

 

החלפת צלינדרים - היכן ואצל מי כדאי?
 

אבי המנעולן יודעים ומכירים את מרבית בתי המלאכה ומשווקי המוצרים והחלפים עבור דירות, בתים, דלתות ורכבים, על הצד הטוב ביותר ושמחים להמליץ ללקוחות שלנו על שיטות ייעול ושיטות חסכוניות בתחזוקה וקבלת שירות מנעולנות. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע בדבר אפשרויות החסכון ומיעוט קריאות למנעולן, עבור החלפת מנעולים בדרום או החלפת צלינדר בדרום תוך מתן מידע בגובה העיניים ולטובת הלקוח.

אבי המנעולן, מעניקים מגוון שירותים באיכות גבוהה ובמחירים הוגנים באזור באר שבע והמרכז ובמכסים את מרבית אזור דרום הארץ, בעיקר הנגב הצפוני והמרכזי במגוון התחומים ושירותי המנעולנות והפריצה.

בעיקר בדרום, חשוב מאוד להקפיד על החלפת מנעולים בדרום וכמו כן, גם צלינדרים מפעם בפעם גם אם נראה כי מדובר בהוצאה שוטפת כבדה. כדי למזער את סטטיסטיקת הפריצות, כולנו מחויבים לקחת אחריות על מיגון הבית והרכב.

לפרטים, טיפים ומידע נוסף, צרו אתנו קשר עוד היום.

צור קשר