מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

החלפת מנעולים בדימונה

החלפת מנעולים בדימונההחלפת מנעול ואפילו החלפת צלינדר בדימונה היא פעולה שאינה דורשת יותר מכמה דקות עבודה, אז למה אנחנו מרגישים שכל כך קשה להשיג מנעולן בעיר הזאת? תחום המנעולנות הוא עסק דינאמי, כמו כל נושא שמחייב עבודת שירות בשטח.

ולכן, ברבות המקרים, אנו נאלצים להמתין זמן רב, במקרה הטוב כשעתיים בממוצע, ובמקרה הפחות טוב כמה שעות תמימות לביקור המנעולן. מרבית החברות כוללות שירות של אדם אחד או כמה מנעולנים בודדים שאינם יכולים להיות בכמה מקומות בו זמנית.

קיימות חברות מנעולנות מועטות אשר מעסיקות אנשי שטח בכמות מספקת כדי להעניק שירות זמין ויעיל ולהתפרס על פני שטחים גיאוגרפיים רחבי היקף. בחברתנו , תקבלו את הזמינות הגבוהה ביותר בתחום הפרטי, הארגוני והעסקי באזור הדרום בעיקר באזור הנגב הצפוני והמרכזי בהתמתנה קצרה ביותר ומחירים הוגנים - בכל יום ובכל שעה.

זמני פעילות ושירות בדימונה - מנעולנות רכב ובתים

החלפת מנעולים בימוננהחברת אבי המנעולן, חברת שירות המעניקה מגוון רחב של שירותי מנעולנות, פריצה, תיקון ופתרונות מיגון פועלת סביב השעון ובמהלך כל השבוע בימי חול, שבתות וחגים במטרה להעניק ללקוחותיה הרבים שירות זמין ואיכות בכל עת, בכל ימות השנה. 

שירותי החלפת מנעולים בדימונה או החלפת צלינדר בדימונה והסביבה הם בין השירותים המבוקשים והנצרכים ביותר. מאחר שצורך זה בהחלפת מנעול מתעורר באופן מפתיע וללא התרעה מוקדמת, זמינות המנעולן להקפצה היא אופציה שאנחנו מוכנים אליה תמיד, ולכן, כלל לקוחותנו נהנים ממענה ושירות מיידיים, אם זה במתן ייעוץ בטלפון ואם זה בשירותי השטח עצמם.

כמה זמן דרוש להחלפת צלינדר?

החלפת צלינדר דורשת לא יותר מחמש דקות ולכל היותר עשר דקות, בהתאם לסוג הדלת, סוג המנעול וסוג הפריצה הנדרשת או המתאימה. במקרים בהם מצב הדלת רעוע החלפת המנעול עשויה לקחת זמן רב תוך ההנחה שהדלת עשויה להיפגע באופן ממשי בפעילות הוצאת או שבירת מנעול/צלינדר אלימה וישירה. מאחר שחשוב לנו לתת שירות אישי ומותאם, אנו עוברים ומעבירים את כלל עובדנו הדרכות, הסמכות והשתלמויות , כדי שכל לקוח יקבל את השירות האיכותי והאפקטיבי ביותר.

האם ניתן או כדאי לנסות לתקן צלינדר או מנעול?

בשום אופן לא. אין לבצע כל ניסיון להוציא את הצלינדר או להזיז אותו בכוח דרך הדלת, פעולה כזו עשויה לפגוע בדלת ובצלינדר. במצבים שונים תהיינה אפשרות לתקן את הצלינדר מבלי להחליפו וכל פעולה בלתי זהירה או בלתי מקצועית עשויה להביא להוצאות מיותרות.

במקרים שונים של קושי בהוצאת או הכנסת המפתח אל חור המנעול, עשוי איש השירות הטלפוני או הטכני להנחות אתכם לבצע פעולה זמנית עד בוא המנעולן אל המקום, ללא הוראות מפורשות יש להימנע מהתעסקות עם הצלינדר או נסיונות פיזיים קיצוניים לסידור זמני של התקלה או הליקוי.

שירותי החלפת צלינדרים ומנעולים לרכב בדימונה

שירותי החלפת צלינדר בדימונה ושירותי החלפת מנעולים בדימונה עבור רכבים מסוגים שונים, הם בין השירותים המבוקשים ביותר באזור, עקב מהירות ההגעה ומהירות הטיפול.

נתקעתם עם הדלת? צרו אתנו קשר ברגע זה ואנחנו כבר בדרכנו אליכם

צור קשר