מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

החלפת מנעולים באופקים

החלפת מנעולים באופקים

זקוקים למנעולן באופקים? זקוקים לשירות באופן מיידי אבל כל המנעולנים נמצאים במרחק של שעתיים לפחות? חברתנו פורסת זרועות רחבות בכל אזור הדרום ומאפשרים לכלל לקוחותנו לקבל שירות מהיר, יעיל ומקצועי תוך זמן קצר ובמחירים משתלמים והוגנים.

אחד הנושאים הטעונים ביותר באזור הדרום הקרוב אל שטחי הגבול הוא נושא המיגון אשר נושק לאיכות הנעילה והפתיחה של דלתות הבית ודלתות הממד. דאגה למנעולים וצלינדרים איכותיים בבתים ובתי הדירות כמו גם בבתי עסק הוכיחו לא מעט פעמים את ההשפעות החיוניות שלהם במקרים של חירום ולחימה, החלפת צלינדרים ותחזוקה נאותה של מנעולים, המתבטאת בין היתר בקבלת שירות מאיש שירות מקצועי, מביא לא פעם לשימור סביבה בטוחה יותר בזמני שלום וחירום כאחד.

חברתנו, מתמחה במגוון שירותי המנעולנות לדלתות כניסה, דלתות מעוצבות, דלתות פנימיות, שערים, רכבים ומוצרים נלווים בתחום המנעולנות ברמה גבוהה ובאחריות מלאה הנוגעת לשירות ומוצרי המנעולנות.

כיצד מחליפים מנעולים או צלינדרים?

החלפת מנעולים או צלינדרים היא פעולה יחסית פשוטה, ובלבד שזו תתבצע על ידי איש מקצוע מוסמך כתוצאה מהאגרסיביות שבה, בעיקר בעת החלפת מנעולים באופקים או החלפת צלינדר באופקים ובכל מקום אחר, תאופיין על ידי רעשים עזים אשר נובעים כתוצאה מהצורך לשבור את המנעול ו/או הצלינדר כדי להחליפו בחדש. החלפת הצלינדר תתבצע לאחר שליפת המנגנונים הישנים והכנסה פשוטה של המנעול אל בין הפתחים והחרכים הנדרשים.

החלפת מנעולים באופקים עצמה תהיה שקטה ומהירה הרבה יותר, לאחר שעבודת שבירת המנעולים והוצאת השאריות והחלקים המיותרים הוצאו ופונו. הכנסת המנעול עצמו תתבצע על ידי הכנסה ומיקום המנעול והברגת הברגים בין לוחיות הדלת החיצוניות ובסיס המנעול.

מה ההבדל בין החלפת צלינדר לרכב להחלפת צלינדר בדירה?

צלינדר לרכב יהיה על פי רוב רגיש יותר, גם כתוצאה מהחלק העדין עצמו וגם כתוצאה מהעטפת הכוללת של הרכב, החלפת מנעול הרכב או החלפת צלינדר באופקים של כלי רכב ידרשו הקפדה ודיוק למניעת פגיעה ברכב. דלת כניסה של דירה או בית למשל יהיו פחות עדינות וקלות הרבה יותר לתיקון במעמד החלפת המנעול, שלא כמו בתחום הרכב יידרשו פעולות מורכבות יחסית לתיקון הפגמים והנזקים במידה וכאלה נגרמו לרכב במהלך החלפת הצלינדר.

האם ניתן לקבל מענה מיידי להחלפת צלינדרים ושכפול מפתחות?

אצלנו כן! קבלת מענה מיידי בכל הקשור לנושא החלפת הצלינדרים והמנעולים הוא שירות חשוב ומרכזי בחברתנו. אנו משתדלים לעשות הכל כדי להעניק שירות עד כמה שניתן מיידי ונגיש לכל צורך, לכל לקוח ובכל האזורים עליהם החלטנו לקחת אחריות, במיוחד האזורים הרגישים והטעונים יותר בארץ

כלל השירותים בשטח במעמד החלפת המנעול ובדיקת הצלינדר

חברתנו מתגאה בעובדת היותה מוכנה וערוכה מבחינת ארגז הכלים, תרתיי משמע, לכל צורך, לכל בקשה ולכל כשל או תקלה. אנשי החברה מוכנים לתת שירות גם במקרים של "התקלה" באמצעות הציוד הטכנולוגי המתקדם והעבודה עם מותגי המיגון, כמו מנעולים וצלינדרים מהאיכותיים ביותר בארץ ובעולם.

צור קשר