מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פריצת רכבים

האם ביטוח רכב מכסה פריצה לרכב?

 

התשובה לשאלה זו היא אקלקטית : תלוי. ביטוח הרכב מתחלק ומתפרס על פני תחומים רבים וסוגים רבים של פוליסות ביטוח העונות על הצרכים האישיים (לא תמיד הנכונים והמתאימים באמת) של כל לקוח. לקוחות רבים יבחרו ויסתכלו על הנקודה של החיסכון והיכולת בהורדה וקיצוץ המחיר עד כמה שניתן.

זהו ערך מובן וראוי, אבל האם בכך אנחנו לא מקצצים גם בביטחוננו במהלך היותנו בתוך הרכב על הכביש ואפילו כאשר הרכב נמצא לבדו בחניה ללא השגחה צמודה?

ביטוחי הרכב, מהבסיסיים ביותר ועד ל"מושלמים" ביותר, נעים בין מגוון רחב של אפשרויות מענה לצרכים ולדרישות השונות. למעשה, קשה למצוא את הגבולות של הפרטים והניואנסים שבלתי אפשרי לבטח. בתחום הזה, אתם כבר יכולים לסמוך על חברת הביטוח, שתמצא בעבורכם את הכיסוי המתאים ביותר, בתנאי שתסכימו לשלם כמובן.

 

האם ההון הוא הדרך היחידה שיכולה לעזור להישמר בפני תאונות ולשמור על הרכב בחניה?


אם אתם רוצים לעשות את זה בדרך הקלה ביותר, ללא השקעת מחשבה רבה מידי, ניתן לומר שכן. השקעת כספים בביטוח/פוליסת ביטוח יקרה ומקיפה או שימוש בטכנולוגיות יקרות עשויות לעזור לנו למגן ולהבטיח את שלמות הרכב במידה רבה. יחד עם זאת, כדאי לדעת שקיימות דרכים רבות ויצירתיות לשמור על הרכב וכל תכולתו בפני פריצה גם תוך נקיטת צעדים יצירתיים ולא יקרים המונעים את אותו הצורך בשכלולים אשר יעלו לנו כספים רבים שלא תמיד יש לנו.

אחד הפרטים החשובים ביותר, הוא אמצעי הזהירות והערנות, פורצים וגנבים רבים מבצעים פריצות לא מתוכננות במקרים של רגעים לא זהירים של משתמש הרכב, השארת תיק או תיק מסמכים בתוך הרכב הוא אחד הגורמים הבולטים והשכיחים ביותר המביאים לפריצות והתפרצויות לתוך רכבים.


דרך נוספת למניעת התפרצויות לתוך רכבים, במיוחד מקרי פריצות מזדמנות העולות בדרך כלל על אלה המתוכננות, היא טכנולוגית החשכת החלונות, פתרון זה יכול להרחיק מכם גנבים החומדים מערכות מוסיקה ורמקולים או מסכי צפייה במידה וכאלה יש לכם, אלה יכולים להיות במקרים רבים יקרים יותר ויעילים יותר, מגניבת רכב שלם, תחשבו על זה...

האם הגלגלים הם חלק מהרכב? שאלה מוזרה..? תחשבו שוב!

חלקכם אולי יתפלא לגלות, שדווקא הצמיגים והגלגלים, הם לא חלק הקשור במישרין לרכב ובאין כיסוי מתאים לא יכוסו חלקים אלה במקרה של נזקים לחלקים אלו של הרכב. נהגים ובעלי רכב רבים, אשר מופתעים לגלות צמיג אחד או יותר "מפונצ'רים" או פגועים, מגלים להפתעתם שביטוח הפריצות אינו מכסה פריטים אלה. זוהי תוספת לא משמעותית לפוליסת הביטוח מבחינה כלכלית, אשר עשויה למנוע אי נעימות רבה בעת תקר או גרימת נזק מגורם חיצוני לצמיגים או לגלגל.

תיק פתוח – ביטוח תכולה אישית אשר נשארה


תיקים או תיקי מסמכים הם בין הפריטים שקשה מאוד לעמוד בפניהם. גם במקרים בהם לא מדובר בפורץ מנוסה או פורץ רכבים סדרתי, אחד האלמנטים השכיחים לפריצה לרכב הם תיקים שהושארו מאחור. לפורץ מועד, אפילו יותר מ"עמיתו המלומד" למקצוע יהיה קשה עוד יותר שלא לשלוח יד מהתיק המפתה- אז שימו לב שלא שכחתם כלום ברכב, גם לא את התיק.

צור קשר