מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

בחירת מנעולן - לפי מחיר או מקצוענות?

אחת השאלות השכיחות ביותר, ולא רק בנושא מנעולנים, היא איזה בעל מקצוע כדאי לבחור.. האם ללכת על בעל המקצוע הזול ביותר או שמא עדיף לשלם יותר ולשכור את שירותיו של בעל מקצוע מקצועי יותר?..

בחירת מנעולן ראוי ותתבצע תמיד בהתאם לרמת המקצועיות כי אין באמת דבר כזה תיקון קל שלא מצריך מקצועיות ולעיתים אדם שאינו מנעול מקצועי, עול להסב נזק חמור יותר שיעלה הרבה יותר כסף מאשר התנהלות מול מנעולן מקצועי מלכתחילה. נכון, אין ספק שאין לימודים מיוחדים ותואר ראשון בתחום המנעולנות אך ישנם קורסים, הכשרות וניסיון מקצועי, המניב את הידע והמקצועיות אותם צריך המנעולן.

חשוב לציין כבר מראש כי מנעולן מקצועי הוא מנעולן המתמחה בכל סוגי המנעולים, מכיר את כל הדרכים לתיקון מנעול וכמובן פורץ מנעולים באופן בו המנעול אינו נהרס. מחיר מנעולן בהחלט הוא מדד לבדיקת אמת מקצועיות אך הוא מדד זניח יחסית שכן לא מעט מנעולנים מנפחים מחירים ולכן המקצוע אינו בעל מוניטין חיובי.

מנעולן מקצועי

בוחרים מנעולן

אז איך באמת תדעו כיצד לבצע בחירת מנעולן, אותו תזמינו לביתכם או לרכבכם אשר מסרב להיפתח? כל התשובות לפניכם.

  • מוניטין – חפשו מנעולן מקצועי המגיע עם מוניטין טוב ואין עליו תוכניות בו נתפס במערומיו. חיפוש ברשת מהיר יניב תוצאות, שאינן חיוביות, במידה וקיימות.
  • המלצות – במידה ותוכלו לאתר מנעולן או פורץ מנעולים בעל המלצות ממכרים או מכרים של מכרים, הרי זו דרך נהדרת לאיתור מנעולן עם הרגשה כבר מעט בטוחה יותר.
  • עלויות – בואו נודה באמת ונצהיר שגם המחיר הוא פקטור חשוב מאוד בעת בחירת מנעולן. מחיר מנעולן ושירותיו, משתנה ואינו מוסר באמצעות מחירון קבוע ולכן, במידה ויש לכם מנעולן אופציונאלי, שאלו כבר מראש מה הערכת המחיר בעבור השירות אותו אתם צריכים.
  • ותק – אחד המדדים למקצועיות ואמינות של מנעולם הוא הותק שלו, מנעולן אשר נמצא בשוק מזה שנים רבות, סביר ויהיה מקצועי יותר ואמין יותר מאשר מנעולן שרק התחיל. כמובן שאין זה אומר כי מנעולנים מתחילים או בעלי ותק קצר אינם טובים או אמינים אך עצם העובדה שמדובר באדם העוסק בתחום שנים, מעידה המון.
  • תעודות – מנעולן מומחה יחזיק ויציג תעודת יושר ולעיתים גם אישורי הסמכות שביצע. שאלו ובקשו לראות את התעודות טרם תכניסו אדם זר לביתכם.

לסיכום

בחירת מנעולם ראוי ותתבצע בהתאם למקצועיות ולא לאפשר למחיר לפתות אתכם. יחד עם זאת, העלות חשובה בהחלט אך דעו לתת לה את המשקל הראוי בעת הבחירה.

נכתב באדיבות: אבי המנעולן - שירותי פריצה ומנעולנות מתקדמים

אבי המנעולן

צור קשר