מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

איך נשמור על האופנוע החדש שלנו מפני פריצות

לעיתים יש מצבים בהם אנחנו נאלצים להבין שפרצו לנו לדירה או לרכב. זאת לחלוטין סיטואציה לא נעימה שמעוררת רגשות שליליים ויכולה לגרום לשבוע שלם של דכדוך וכעס. אך ניתן להימנע ממצבים אלה וחשוב שנעשה כול שביכולותינו למגן על הרכוש שלנו בכול דרך שניתן.

גל הגניבות והפריצות לא פוסח על אף אחד, אנשים רבים חוו גניבה של אופניים חשמליות או של אופנוע. אך יש כמה דרכים שניתן לעשות כדי למנוע פריצה של אופנוע ולהלן כמה מהם.

רק עם אופנוע

ברור שאם אתם גרים במרכז הארץ הדרך היעילה ביותר להגיע מהר ממקום למקום ולחסוך את הפקקים הרבים בדרך, היא באמצעות אופנוע. אופנוע קטן או גדול בעל נפח כזה או אחר, זה כבר תלוי במרחקים שאתם נאלצים לעשות מדי יום ובאהבה שלכם לכלי המרשים הזה. בהחלט מדובר בכלי מרשים שקורץ לכול גנב ופורץ שמנסה לחבל ולהזיק. לכן יהיה חשוב לרכוש את כול אמצעי המיגון לשמירה על האופנוע מפני פריצות, להלן כמה טיפים בנושא:

מנעול איכותי

לפני הכול חשוב לרכוש את המנעול הכי איכותי ואמין לאופנוע שלכם. מדובר באביזר שיכול למגר פריצת מנעול לאופנוע עתידית, משום שכול מנעול איכותי וטוב מרתיע פורץ פוטנציאלי, שכן הם לא ירצו להתעסק עם המנעול זמן רב ולכן יתייאשו. ככול שהמנעול חזק ומיוצר מחומר איכותי, קשיח ומפלדה, כך הוא ירתיע יותר.

אזעקה

הרכבה של אזעקה לאופנוע נחוצה ויעילה מאוד מכיוון שזה מאפשר הרתעה מפני גניבה וכול פורץ שיתקרב וישמע לפתע אזעקה ימהר לברוח שמא בעלי האופנוע יתפסו אותו, או כול אדם אחר בסביבה.

חניה בקרבת מקום

כדאי ומומלץ לחנות את הכלי קרוב אליכם שתהייה לכם את שדה ראייה אליו מכול מקום שתהיו בו. חנייה שהיא במקום שיש בו תנועה ואתם קרובים אל הכלי, מאפשרת נגישות מידית לכלי שלכם.

התייעצו עם פורץ מנעולים מוסמך - היום תוכלו להתייעץ עם מנעולן לגבי הכלי שלכם אולי יש לו עוד כמה טיפים מקצועיים שיכולים לסייע לכם מול פורצים.

בכול מקרה סעו בבטחה ותגנו על הכלי שלכם וגם על עצמכם בכול נסיעה!

 

צור קשר