מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

איך מנעולן במרכז יכול להציל אותך מסכנה?

מנעולן במרכז הוא בעל המקצוע שיש לפנות אליו לעזרה ולקבלת שירות בכל דבר ועניין הנוגע למנעולי, למנגנוני נעילה וביטחון ולאמצעי מיגון ואבטחה.

אבל מלבד שירותים רגילים של תיקון מנעול, תיקון צילינדר, החלפה או תיקון של דלת, התקנת מנעולים, התקנת צילינדרים, שכפול מפתחות וכן הלאה, דעו כי מנעולן במרכז יכול להציל אתכם מסכנה ממשית, ואף להציל חיים, איך אתם שואלים? נפרט בהמשך המאמר על מצבים מסוכנים שעשויים להתרחש וכיצד מנעולן יוכל להגיע ולהציל את המצב.

ישנם מנעולנים רבים שהם גם פורצים מורשים ומוסמכים. לא כל מנעולן הוא גם פורץ מנעולים מקצועי ומורשה ולא כל פורץ מוסמך לבצע פריצה של כל מנעול מכל סוג שהוא. בבואכם להזמין מנעולן כאשר הנכם זקוקים לפורץ, יהיה עליכם לוודא כי הוא אכבן מוסמך לביצוע פריצות. ישנם בעלי מקצוע המציעים שירותי פריצות אך אינם מוסמכים בתחום ואינם יכולים לבצע את העבודה באותה הרמה שפורץ מיומן יוכל.

מנעולן במרכז מסביר על מצבים מסוכנים

מצבים מסוכנים רבים עלולים להתרחש ובהם תזדקקו למנעולן במרכז מקצועי שיגיע בכדי לסייע לכם ולהוציא אתכם מכלל סכנה. אחת הדוגמאות הנפוצות ביותר לכך היא מצערת ביותר, ומדובר בתופעה שכולנו הפכנו ליותר ויותר מודעים אליה בשנים האחרונות והיא שכחת ילדים ופעוטות ברכב.

מקרי מוות נוראיים ומיותרים התרחשו עקב השארת פעוטות ותינוקות ברכבים נעולים, בימי הקיץ החמים לדוגמא, ואילו עוברי אורח היו מבחינים בכך היא מזמינים מיד מנעולן פורץ רכבים שיגיע לפרוץ את הרכב. זאת כמובן אם לא היו מוצאים לנכון לנסות ולפרוץ את שמשת הרכב, שאגב, פעמים רבות אנשים חוששים מביצוע מעשה שכזה שכן זה עלול להתפרש לא נכון, כפריצה על רקע ביצוע של עבירה פלילית, ולא מעוניינים להסתבך עם בעל הרכב או עם רשויות החוק.

מנעול תקוע

כמובן שאם בטעות ילד או אדם ננעל בתוך רכב או בתוך בית ונתון לסכנה בעקבות כך, אתם כאחראים על אותו הילד או האדם המבוגר תצרו קשר בהקדם עם פורץ שיבוא לפרוץ את הדלת ולהוציאם מכלל סכנה. דלתות נטרקות מפתחות נשכחים ואנשים נותרים כלואים בתוך מקומות, בתים או רכבים. מנעולן יכול להציל חיים במקרים שכאלה.

איך למצוא מנעולן במרכז שהוא גם פורץ מוסמך

מנעולנים המוסמכים לביצוע פריצה של דלתות לא בהכרח יהיו מוסמכים ומורשים לביצוע פריצה של רכבים או פריצה של מנעולי כספות לצורך העניין. כל סוג של פריצה מחייבת הכשרה מתאימה, שליטה במיומנות טכנית ובקיאות רבה בעבודה.

לכן כשאתם פונים לקבל המלצה על מנעולן במרכז פורץ, או מחפשים באינטרנט בעל מקצוע שיגיע לתת שירות תצטרכו לוודא מולו או באתר בו רשום מידע עליו, אם הוא אכן מוסמך בביצוע הפריצה לה אתם זקוקים, פריצת דלת של בית או מבנה, או פריצת רכב.

 

צור קשר