מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ דלתות

פורץ דלתות – פורץ בסמכות וברשות

המונח פורץ דלתות נשמע תמיד מתעתע. הרי כשאנחנו חושבים על פורץ דלתות או פורץ מנעולים, אנחנו חושבים על אדם אשר עושה זאת באופן לא חוקי. אדם שפורץ דלת של בית או רכב שאיננו שלו בכוונה לגנוב מתוכם רכוש או כסף.

פורץ דלתות - אבי המנעולן

אך כפי שאנחנו יודעים, פורץ דלתות או פורץ מנעולים, הוא אדם שפועל בסמכות וברשות, על מנת לפתוח דלתות של מבנים (בתים, עסקים וחנויות), כלי רכב או כספות, אשר ננעלו ולא ניתן לפתוח אותן. מנעולן בנגב או בכל מקום אחר בארץ, עושה את עבודתו אחרי שהוא למד את התחום באופן מקצועי, קיבל תעודת יושר מהמשטרה, מה שמוכיח שהוא נטול עבר פלילי והוא יכול לבצע את עבודתו בלי שהלקוחות יחששו שהוא ינצל את עבודתו לרעה. מלבד עבודתו כפורץ דלתות, לרוב הוא גם מתמחה בהחלפת מנעולים ישנים, תיקון מנעולים תקולים, שדרוג מנעולים, שכפול מפתח לבית או לרכב ועוד.

דוגמא טובה לפורץ דלתות אשר עושה את עבודתו באופן מקצועי ונהנה מלקוחות רבים, מה שמוכיח את מקצועותיו ואמינותו, הוא אבישי כהן, מנעולן בנגב אשר מתמחה בפריצת דלתות מסוגים שונים, הן לבית והן לרכב. אבישי כהן עובד בכל אזור הנגב, ומציע את שירותיו הן לקהל במגזר הפרטי והן לקהל במגזר העסקי והציבורי.

כיצד פורץ דלתות הוא מבצע את עבודתו

כמו שרופא לא ניגש לבצע את הטיפול בטרם אבחן את הבעיה, כך גם פורץ דלתות מקצועי, לא ניגש לטפל בבעיה בטרם הוא בחן היטב מהי, וכיצד ניתן לפתור אותה.

כשמזמינים פורץ דלתות לבצע עבודה מסוימת, הוא קודם בודק מה מהות הבעיה, האם הבעיה במנעול או בדלת, ורק לאחר מכן הוא מחליט כיצד לטפל בבעיה בצורה נכונה. לעיתים הדבר דורש החלפה של המנעול ולעיתים הדבר דורש תיקון בלבד.

יש לציין, פורץ דלתות מוזמן לבצע את העבודה, לעיתים כשהלקוח ננעל מחוץ לדלת, ואז יש לו קשר איתו ולעיתים כשהוא ננעל בתוך הבית, ואז הוא מבצע את העבודה מבלי לראות כלל את הלקוח, לכן הוא צריך לתדרך אותו דרך הדלת מה הוא הולך לעשות וכמה זמן זה ייקח לו. 

צור קשר